Noc Gier- spotkanie po latach.

W nocy z 14 na 15 czerwca miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Otóż po pięciu latach od zakończenia szkoły Absolwenci technikum- siedmioro wspaniałych przybyło z różnych zakątków kraju i Europy żeby spotkać się na kolejnej Nocy Gier. Spotkanie było symboliczne- dziesiąta edycja imprezy, która narodziła się w głowach tych kreatywnych i przesympatycznych młodych ludzi, którzy wówczas w 2015 r. byli uczniami naszej szkoły.

Opiekunów tej wyjątkowej Grupy- p. Marcina i Michała niezmiernie cieszy fakt, że inicjatywa spotkania wypłynęła od samych Absolwentów.

Dokładnie o godz. 20.00 zawitali do naszej szkoły- Patka, Oskar, Mucha, Szurgi, Czarny, Pasta i Czajson. Przez jedenaście godzin do sobotniego poranka magiczna sala nr 16 wypełniona była opowieściami, śmiechem i doskonałą atmosferą przy grach towarzyskich, karcianych i planszowych. Czuliśmy się tak jakbyśmy przenieśli się w czasie.

Nic tak nie daje dodaje siły i motywacji do pracy nauczyciela jak to, że dawni uczniowie czują prawdziwą więź ze swoimi belframi i szkołą.

Jesteśmy przekonani, że nie było to nasze ostatnie spotkanie.
Zatem do zobaczenia Drodzy Przyjaciele! Dziękujemy za wspaniałą noc.

A dla tych, którzy chcieliby zobaczyć jak przebiegały poprzednie Noce polecamy ten link.