Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W piątek 13 października obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Na korytarzach rozbrzmiewała od rana „nauczycielska lista przebojów”, natomiast później odbył się uroczysty apel, który został przygotowany przez uczniów najmłodszej i najstarszej klasy technikum, pod życzliwym okiem Pani Weroniki.
Pan Dyrektor złożył wszystkim- nauczycielom, pracownikom, uczniom oraz rodzicom życzenia samych sukcesów na tej niełatwej edukacyjnej drodze.
Młodzież rozdała swoim nauczycielom oryginalne Oskary. Trzeba przyznać, że uczniowie wykazali się dużą spostrzegawczością i poczuciem humoru. Kolejnym punktem programu był zabawny quiz, w którym rywalizowały drużyny uczniów i belfrów.
Na zakończenie, co jest długoletnią tradycją naszej szkoły, odbył się mecz siatkarski. Chłopcy nie chcieli chyba psuć swoim nauczycielom ich święta bo przegrali 2-0.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za organizację i uczestnictwo w tym pięknym święcie.