Sukcesy naszych piłkarzy.

Sukcesy piłkarzy z ZS Prabuty. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy w tegorocznych rozgrywkach na orliku. W zawodach powiatowych kontrolowali wszystkich przeciwników. Pierwszy mecz wygrali ze Spartakusem 3:2, drugi z ZS 1 1:0, trzeci z 2LO 2:1, a w finale rozgromili 1LO 4:0.

13 kwietnia w Malborku o mało nie doszło do sensacji, bo nasi chłopcy zagrali jeszcze lepiej niż na zawodach powiatowych. Pierwszy mecz wygrali z Nowym Dworem 1:0, drugi z Barlewiczkami 4:2 i decydujący był mecz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Malborka. Malbork miał lepszy stosunek bramek strzelonych do straconych, więc wystarczał im remis. Po kilku minutach gry Jakub Przybysz strzelił bramkę. Malbork wyrównał w drugiej połowie meczu, ale my znowu doprowadziliśmy do prowadzenia i zrobiło się bardzo nerwowo. SMS Malbork wyrównującą bramkę strzelił dopiero w doliczonym czasie gry. Chłopcy grali w następującym składzie: Miłosz Andrzejewski 4T, Maciej Modrzewski 4T, Jakub Przybysz 3Bg, Hubert Latopolski 3Bg, Igor Samson 3Bg, Kacper Kabaciński 3Bp, Mateusz Tchórz 3Bp, Mateusz Maliszewski 3Bp, Michał Wawrzyn 3T, Mateusz Strużyński 2B i Jakub Wesołowski 3Bp. Wielkie gratulacje za dobrą taktykę, walkę i konsekwencję w grze.