Solidarni z Ukrainą.

Jako społeczność szkolna zdajemy sobie sprawę z tego, że czas wojenny jest czymś kompletnie niezaplanowanym, nieoczekiwanym i stąd też potrzeba nadzwyczajnego zaangażowania, także z naszej strony, aby pomóc ludziom dotkniętym tragedią wojny. Proponujemy Wam, Waszym Rodzicom, nauczycielom, wszystkim chętnym, aby wesprzeć akcję pomocy Ukrainie. Potrzeba bardzo wiele, ale nas też jest wielu:)

 

Prosimy o środki czystości, środki higieniczne, chusteczki nawilżane, pieluchy, lekarstwa, maści, żywność z długim terminem ważności, wodę w zgrzewkach…

Wszystko co zostanie przyniesione przez Was do szkoły, zostanie przekazane w odpowiednie ręce i trafi do potrzebujących. Rzeczy można przynosić do klasy nr 21 do sekretariatu, pokoju nauczycielskiego do piątku.

 

Samorząd Uczniowski
Agnieszka Domagalska Aneta Próchnicka-Sitarz