Serial „Ognisko” odcinek 4.

W czwartek 7 pażdziernika, mimo dość chłodnej pogody, klasa 3 T sp wraz z wychowawcą p. Michałem Skowońskim oraz p. Marcinem Stalmirskim (ogniskowym rekordzistą tego roku) udała się do sanatoryjnego parku by spędzić wspólnie czas przy ognisku.

Okazało się, że nie tylko my wpadliśmy tego dnia na taki pomysł. Na miejscu zastaliśmy już sympatycznych młodszych kolegów „zza płota”, rozpalone ognisko i zapach pieczonych kiełbasek. Dorzuciliśmy zatem drewna, które przytachaliśmy ze sobą i zasiedliśmy przy ogniu. Atmosfera musiała być znakomita- wystarczy spojrzeć na nasz czwartkowy plan lekcji : )

Po pysznym jedzeniu zagraliśmy w koszykówkę i piłkę nożną, bawiliśmy się w „Baba Jaga patrzy”, chłopaki dali pokaz zapasów, a nawet chodziliśmy (z różnym skutkiem) na grzyby.

Wszystkim nam brakowało w ostatnich miesiącach takiego wspólnego sympatycznego spotkania.