Dwa wielkie sukcesy naszego ucznia.

W środę 28 sierpnia, w Sopocie na Stadionie Leśnym, odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Indywidualnej LA. Tego dnia wysoka temperatura nie sprzyjała w uzyskiwaniu bardzo dobrych wyników, zwłaszcza w konkurencjach wytrzymałościowych.
W tych trudnych warunkach znakomicie spisał się Tymoteusz Kil (uczeń klasy pierwszej technikum), który po pasjonującym biegu wygrał, zdobywając tytuł najlepszego biegacza województwa na dystansie 2000 m.

Natomiast w sobotę, 7 września, w Sopocie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy walczyli zarówno o medale jak i minima na Mistrzostwa Polski tzw. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się 21 i 22 września w Tarnowie.
Tymek po udanym starcie w MW był jednym z kandydatów do medalu.

Bieg na 2000 m rozgrywany był na miejsca. Po długim 300 metrowym finiszu uczeń naszej szkoły wywalczył brązowy medal i zakwalifikował się do Mistrzostw Polski.

Serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu Tymkowi jak i Jego wieloletniemu trenerowi- p. Marcinowi Kłosińskiemu.

Powodzenia w dalszych startach.