SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W IV POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY TECHNICZNEJ.

W dniu 10 kwietnia 2019 roku grupa czternastu uczniów naszej szkoły z klas 2, 3 i IV technikum i z klasy 2 zawodowej pod opieką merytoryczną p. Ryszarda Groll uczestniczyli w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie.

Organizatorami były największe firmy produkcyjne w powiecie kwidzyńskim: Jabil, Lacroix Electronics, International Paper, KBR Poland oraz CKZiU we współpracy ze szkołami technicznymi– w tym nasza szkoła.

Uczestnicy konkursu zmagali się w czterech kategoriach: elektronicznej, informatycznej, mechanicznej i papierniczej.

Konkurs składał się z testów oceniających zdolność logicznego myślenia oraz znajomości wiedzy kierunkowej a także zadanie praktyczne.

Wśród laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły.

W części mechanicznej 1 miejsce zajął Adam Szczepański z klasy 4 tm otrzymując laptopa DELL.
3 miejsce w tej samej kategorii zajął Marcin Strzelczyk z klasy 4 tm otrzymując głośnik JBL.

Gratulujemy!