Przedświąteczne spotkanie społeczności szkolnej.

Tradycyjnie już w ostatnim dniu zajęć lekcyjnych przed przerwą świąteczną- 21 grudnia w sali gimnastycznej ZSP miały miejsce szkolne jasełka przygotowane przez uczniów klas 4, 3 i 1 technikum pod kierunkiem p. Mirosława Papisa.
Program słowno- muzyczny miał uświadomić i przypomnieć wszystkim zebranym istotę świąt Bożego Narodzenia– dobroć, przebaczenie i otwartość na drugiego człowieka. W dzisiejszym świecie, w ciągłym pośpiechu i pogoni za dobrami materialnymi często zdarza się gubić te podstawowe wartości.

W trakcie uroczystości dyrektor szkoły p. Tomasz Brodacki złożył wszystkim uczniom i pracownikom życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku, a po jasełkach odbyły się klasowe spotkania wigilijne.

Do zobaczenia w Nowym 2019 Roku.