Włączamy się do akcji pomocy chorym dzieciom.

Szkoła Podstawowa w Rodowie organizuje Akcję charytatywną „ZOSTAŃ MIKOŁAJEM”, której celem jest zbiórka na rzecz podopiecznych Pomorskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą oddział w Gdańsku.

Nasza szkoła przyłącza się do tego szczytnego przedsięwzięcia. Bardzo prosimy o przynoszenie rzeczy wymienionych na plakacie do opiekuna SU- p. Anety Próchnickiej- Sitarz. Prezenty można również przynieść bezpośrednio na finał zbiórki, który odbędzie się w czwartek 6 grudnia o godz. 17.00 na hali sportowej w Prabutach. Wówczas to odbędzie się turniej charytatywny w piłkę siatkową, w którym wystąpi drużyna naszej szkoły składająca się z pracowników i uczniów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zbiórki i kibicowania naszej drużynie.

WSZYSCY ZOSTAŃMY ŚW. MIKOŁAJAMI DLA POTRZEBUJĄCYCH DZIECI!!!