Powiatowa Licealiada w Unihokeju Chłopców.

Dnia 30 października na hali sportowej przy SP2 w Prabutach odbyła się Powiatowa Licealiada w Unihokeju Chłopców.

Pierwszy mecz w naszej grupie zagraliśmy z ZSO 1 Kwidzyn. Mimo dużej przewagi, przez 8 minut nie potrafiliśmy zdobyć bramki. W 9-tej minucie grając w osłabieni strzeliliśmy pierwszą i jedyną bramkę w tym meczu. Następny mecz graliśmy z obrońcą tytułu mistrzowskiego ZSP 1 Kwidzyn. Początek meczu był wyrównany, lecz po zdobyciu pierwszej bramki nasi chłopcy zaczęli grac swobodniej i bardzo łatwo strzelali następne gole. Mecz zakończył się wynikiem 7:0. O pierwsze miejsce graliśmy ze zwycięzcą grupy B- CKZiU Kwidzyn. Gra była bardzo zacięta lecz w drugiej połowie meczu zaczęliśmy uzyskiwać lekką przewagę, którą udokumentowaliśmy bramką. Strzelcem zwycięskiej bramki był Krystian Socha z kl. IB.

Graliśmy w następującym składzie:
Damian Urbański IV T, Krystian Socha I B, Jakub Gadecki II T, Fabian Koniszewski II T, Beta Robert III T, Mateusz Fydrych III T, Paweł Beta IV T,Patryk Gajewski I B, Mateusz Grabiński I B, Hubert Jaworski III T i Karol Tukalski II B.