Konkurs plastyczny o tematyce “1918-2018… takie czasy”.

Niepodległa Polska widziana oczyma dzieci i młodzieży w 100-lat od jej odzyskania, to główna idea proponowanego przez nas konkursu plastycznego. Czasy 1918-2018 to okres wielkich i burzliwych zmian z odcieniami szarości i przelanej krwi za naszą wolność ale również radości w pełni barw. Zapraszamy do udziału w konkursie młodych mieszkańców powiatu kwidzyńskiego, którzy mają swoją wizję na upamiętnienie wolnego, niepodległego kraju w którym żyją, kraju, o który walczyli ich przodkowie.

Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach wiekowych:

I kategoria wiekowa 5-7 lat,
II kategoria wiekowa 8-11 lat,
III kategoria wiekowa 12-15 lat,
IV kategoria wiekowa 16-19 lat.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

– zgłosić się do nauczyciela polonisty
– wykonać pracę.

Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie samodzielnej pracy plastycznej kredkami, pastelami, farbami lub technikami mieszanymi w formacie A2, A3 lub A4. Prace przestrzenne nie będą przyjmowane i nie wezmą udziału w konkursie. Niezbędne jest również zapoznanie się z Regulaminem konkursu zamieszczonym na stronie www.kck.ckj.edu.pl.

Prace należy składać do 10 października do p. Agnieszki Lewandowskiej- Lech, a rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada.