Pokaz narzędzi firmy DRAPER.

W ramach programu „Technika XXI wieku” szkołę naszą na zaproszenie p. Jana Dubienia odwiedził przedstawiciel angielskiej firmy DRAPER- światowego lidera w dziedzinie produkcji i dystrybucji narzędzi. Podczas pokazu Firma DRAPER zaprezentowała swoje najnowsze narzędzia oraz sposób ich działania. W pokazie wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz absolwenci. Organizator serdecznie dziękuje wszystkim osobom które przyczyniły się do realizacji pokazu a przede wszystkim panu Krzysztofowi Lewandowskiemu z firmy DRAPER.

Zapraszamy do Galerii oraz zapoznania się z komentarzami naszych uczniów:

Jakub Kościelski 1TM: Prezentacja była naprawdę interesująca. Najbardziej spodobał mi się przyrząd do mierzenia krzywizn elementu nadwozia w celu odtworzenia właściwego kształtu. Narzędzia były naprawdę fantastyczne. Szkoda że nie ma możliwości odwiedzenia ich fabryki.

Cezary Chiliński 1TM: Prezentacja była bardzo ciekawa oraz jej sposób przedstawienia. Pan prowadzący był bardzo miły.

Mateusz Markowski kl. IIz: Prezentacja szalenie ciekawa, wysoki poziom wiedzy prowadzącego, bardzo przystępna, można powiedzieć świat bliżej nas… więcej takich prezentacji.

Dominik Bińkowski kl. IIz:
Prezentacja bardzo udana, prowadzący miał ogromną wiedzę i był bardzo miły, pokazał wysoką klasę narzędzi firmy DRAPER. Przydało by się więcej takich prezentacji.

Hubert Kl. II TM: Bardzo fajna prezentacja narzędzi.

Bartek kl. II TM: Ale odlot był.

Fabian kl. I TM: Prezentacja była super. Bardzo zaciekawiło mnie narzędzie do przycinania wydechów.

Robert Beta II TM: Bardzo dobra prezentacja, szkoda, że dłużej nie trwało bo byśmy mogli się więcej dowiedzieć.