Wycieczka do firmy Volkswagen Poznań.

20 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do fabryki Volkswagen w Poznaniu, gdzie bardzo dokładnie zapoznali się z procesem technologicznym produkcji samochodów, organizacją oraz warunkami pracy.

Organizator wycieczki p. Jan Dubień serdecznie dziękuje sponsorom, dzięki którym wyjazd był możliwy t.j.
Państwu Ninie i Andrzejowi Jańczuk z Pilichowa,
Państwu Bożenie i Manfredowi Thiel z Prabut,
oraz anonimowym darczyńcom z Prabut.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania przedsięwzięcia, w szczególności Panu Jerzemu Włodarczykowi z ramienia Volkswagen Poznań.

 

Poniżej publikujemy relacje uczestników wycieczki:

„Wycieczka szalenie interesująca. Rzuca zupełnie inne światło na wyobrażenie sobie procesu produkcji samochodów. Osoba oprowadzająca prezentowała bardzo wysoki poziom wiedzy- bardzo miły i przyjazny człowiek. Postępowanie VW Poznań powinno być przykładem dla innych firm. Inne koncerny także powinny dać możliwość zwiedzania swoich montowni. Więcej takich wycieczek! Gratulacje!

Damian Lewandowski 3 Z/m

„Wycieczka naprawdę bardzo udana i interesująca. Fabryka zaskoczyła mnie swoją technologią i automatyką. Fajnie gdyby było więcej takich wycieczek. Doskonała atmosfera w autobusie.”

Patryk Lipiński 2 T/m

„Super wycieczka, niesamowicie ciekawa. Praca wykonywana przez roboty szokuje dokładnością. Wielkie podziękowania dla sponsorów.”

Jakub Kościelski, Jakub Gadecki 1 T/m