Sukces naszej uczennicy w skokach przez przeszkody.

Dnia 11 listopada 2017 r. w Januszewie odbyły się Towarzyskie Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody. Konkurs polegał na pokonaniu kilku przeszkód o wysokości 80 cm w jak najszybszym czasie, bez żadnych punktów karnych czyli upadku jeźdźca, odmówienia skoku przez konia lub zrzutki.

Nasza uczennica Ilona Jasińska wraz z koniem Sonet S walczyli pod okiem doświadczonych trenerów P. Tomasza Chrząszcz i p. Doroty Pawłowskiej. Był to niełatwy konkurs, gdyż brało w nim udział aż 54 zawodników. Mimo tego nasza reprezentantka zajęła 9 miejsce. Różnice czasowe były bardzo niewielkie.

Ilona, dzięki wsparciu Dyrektora Szkoły startowała z haftowanym czaprakiem godnie reprezentując barwy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Ponadto nasza zawodniczka zawsze uzyskuje pełne wsparcie od Ośrodka Jeździeckiego w Prabutach.