Agro Show Bednary 2017.

W piątek 22 września dwudziestoosobowa grupa młodzieży naszej szkoły odbyła wycieczkę do Bednar koło Poznania na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW organizowaną przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych ale nie tylko. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

AGRO SHOW to także platforma do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Nasza młodzież interesowała się jednak bardziej stroną motoryzacyjną tej wystawy. Wśród głównych atutów wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.