Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

4 września o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego- p. Włodzimierz Dawidowski, który skierował serdeczne słowa życzeń do całej szkolnej społeczności oraz odczytał list od Starosty Kwidzyńskiego p. Jerzego Godzika. Pan Dawidowski wręczył również Panu Tomaszowi Brodackiemu Akt powierzenia stanowiska Dyrektora Szkoły na pięcioletnią kadencję.

Społeczność szkolna powitała w swoim gronie pierwszą klasę Technikum oraz klasę Branżowej Szkoły I-stopnia z nowym kierunkiem: kierowca mechanik.

Dyrektor Szkoły zwrócił się w swoich słowach do uczniów, życząc im sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym, przywitał uczniów klas pierwszych, przedstawił nowych nauczycieli i zaapelował do wszystkich o wzajemną życzliwość i dobrą atmosferę pracy.