Sukcesy siatkarek i siatkarzy w Powiatowej Licealiadzie Siatkówki Plażowej.

29 maja w Kwidzynie odbyły się zawody w piłce plażowej. Dziewczęta w składzie Natalia Kuś (I T) i Ilona Jasińska (II T) zajęły II m-ce pokonując drużynę z I LO. Chłopcy nie mieli sobie równych i bez problemów wygrali ten turniej, a grali Michał Głowacki (III Z) i Szymon Ostrowski (II T). Dwa dni później grali półfinał i zajmując drugie miejsce awansowali do finału wojewódzkiego.

Finał wojewódzki odbył się na plaży w Gdyni przy bulwarze nadmorskim, przy pięknej, słonecznej pogodzie. Chłopcy dwa pierwsze mecze przegrali z Gdynią i Malborkiem, następnie wygrali ze Starogardem Gdańskim i na koniec przegrali z Bytowem. Ostatecznie zajęli 9 m-ce.

GRATULUJEMY!

Poniżej prezentujemy zdjęcia z Półfinału (Kwidzyn) i Finału wojewódzkiego (Gdynia) chłopców.