Kolejny sukces naszych uczniów w II Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej.

W dniu 20 kwietnia 2017 roku grupa piętnastu uczniów naszej szkoły z klas 2 i 4 technikum a także z 2 klasy zasadniczej szkoły zawodowej pod opieką merytoryczną nauczycieli Marka Taraszkiewicza i Ryszarda Groll uczestniczyli w II Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie.

Organizatorami były największe firmy produkcyjne w powiecie kwidzyńskim: Jabil, Lacroix Electronics, International Paper, KBR Poland oraz CKZiU we współpracy ze szkołami technicznymi– w tym naszą szkołą.

Uczestnicy konkursu zmagali się w trzech kategoriach: elektroniczno-informatycznej, mechanicznej i papierniczej.

Konkurs składał się z testów oceniających zdolność logicznego myślenia oraz znajomości wiedzy kierunkowej a także zadanie praktyczne.

Wśród laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły.

W części mechanicznej 1 miejsce zajęła Daria Zaremba z klasy 4 technikum otrzymując komputer przenośny, 3 miejsce w tej samej kategorii zajął Filip Dulski z klasy 2 zasadniczej szkoły zawodowej otrzymując głośniki JBL.

Gratulujemy!