Wojewódzka Licealiada w Unihokeju.

13 grudnia odbył się finałowy turniej Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju. Chłopcy zajęli w nim IV m-ce, ale tylko o włos przegrali medal.

Mieli tyle samo punktów co trzecia drużyna i nawet lepszy bilans bramkowy, lecz o wyższej pozycji zadecydował wynik bezpośredniego meczu, który był dla nas niekorzystny. Był to jedyny słaby mecz naszej reprezentacji przegrany 2:0. Warto zaznaczyć, że z wicemistrzami województwa zremisowaliśmy 1:1, z mistrzami zremisowaliśmy 0:0, a z piątą drużyną wygraliśmy 5:1. Mimo IV miejsca należy się wielkie uznanie naszej drużynie za waleczność i dobrą organizację gry.

Reprezentacja występowała w następującym składzie: Głowacki Michał III Z, Głowacki Dominik II Z, Beta Paweł II T, Wacławski Tomasz II Z, Urbański Damian II T, Fydrych Mateusz II T, Dubiela Krystian I T, Jaworski Hubert I T i Siłakowski Patryk I T.