Mistrzostwo powiatu w unihokeju chłopców.

17 listopada reprezentacja chłopców naszej szkoły zdobyła mistrzostwo powiatu w unihokeju. Zawody rozgrywane były w Hali sportowej w Prabutach.

W pierwszym meczu nasza drużyna zremisowała z ZSO 1 Kwidzyn – 2:2. W drugim meczu wygrała z ZSO 2 Kwidzyn – 1:0, a w finale prowadziła z drużyną CKZiU Kwidzyn 1:0 i straciła bramkę w wyniku nieporozumienia na 3 min. przed końcem meczu. Mimo silnego naporu naszej drużyny nie udało nam się strzelić drugiej bramki.

O wyniku meczu zadecydowały karne. Nasi chłopcy strzelali bezbłędnie, najpierw Damian Urbański, później Michał Głowacki, a decydującą bramkę strzelił Tomek Buszko. Szalę zwycięstwa na naszą stronę przechylił nasz bramkarz- Mateusz Fydrych, który mimo bolącego palca obronił jednego karnego.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Damian Urbański II T, Michał Głowacki III Z, Tomek Buszko IV T, Mateusz Fydrych II T, Paweł Beta II T, Dominik Głowacki II Z, Tomek Wacławski II Z, Patryk Siłakowski I T, Hubert Jaworski I T i Krystian Dubiela I T.

W najbliższym czasie chłopcy wezmą udział w finale wojewódzkim. Życzymy powodzenia!