Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej i pożegnanie Absolwentów.

W piątek 29 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej IV Technikum. Absolwentom zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły, oraz Dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Uroczystość była okazją do nagrodzenia uczniów wyróżniających się. Za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego podziękowania otrzymali: Dominik Wilk, Agata Papis i Alicja Koniszewska. Za reprezentowanie szkoły w konkursach wiedzy technicznej nagrodzeni zostali: Kamil Neumann, Łukasz Jarmosz i Arkadiusz Ważny.

W imieniu grona pedagogicznego gratulacje i serdeczne słowa życzeń na dorosłe życie skierował do młodzieży Dyrektor Szkoły p. Sebastian Więckowski. Słowa podziękowań za cztery lata wspólnej pracy skierował do kadry nauczycielskiej, pracowników i uczniów świeżo upieczony Absolwent i dotychczasowy Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego-Dominik Wilk.

Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród za Konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki z cytatem z wiersza Adama Mickiewicza, organizowanego przez p. Irenę Stefanowską ze szkolnej biblioteki.

Całość zakończył program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 1 i 3 Technikum pod kierunkiem p. Anety Próchnickiej-Sitarz, w którym młodsi koledzy, w rytmie freestyle’owego hip-hopu, zaprezentowali na wesoło sylwetki wszystkich tegorocznych Abiturientów.

Wszystkim gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na Maturze!