Bieg Papiernika 2015

W sobotę 23 maja w Kwidzynie odbył się VI Bieg Papiernika. Kolejny już raz wśród kibiców nie zabrakło licznej grupy uczniów naszej szkoły, którzy pod opieką p. Andrzeja Bożka i Marcina Stalmirskiego dopingowali 3268 biegaczy.

Wśród osób, które osiągnęły metę tego 10 km biegu znalazło się również dwóch naszych nauczycieli: p. Bernard Reks (137 miejsce) i p. Ryszard Groll (miejsce 1199). Dodatkowo oprócz nauczycieli wśród uczestników było również trzech uczniów naszej szkoły: Karol Skrzypek (miejsce 1107), Arkadiusz Ważny (miejsce 1177) i Dawid Tatara (1179 miejsce) oraz tegoroczny absolwent Piotr Włodarczyk (miejsce 1441).

Aktywny doping dodawał sił wszystkim zawodnikom, którzy słysząc gromkie brawa starali się pokonać zmęczenie i wykrzesać zapasy sił na ostatnim kilometrze przed metą.