„Ku Niepodległej”

Dnia 18 listopada 2014 r. odbyły się szkolne obchody Święta Niepodległości. Uczniowie klas Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej przygotowali Uroczystą Akademię pod tytułem „Ku Niepodległej” poświęconą 96 Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Artyści przedstawili poezję patriotyczną, niepodległościowe pieśni żołnierskie oraz tło historyczne polskiej drogi do wolności.

Apel był również okazją do wręczenia Certyfikatu „Przyjaciela szkoły”- honorowego wyróżnienia przyznawanego ludziom i instytucjom bezinteresownie okazującym pomoc naszej szkole. Tym razem do grona naszych darczyńców i przyjaciół dołączyło Centrum Kształcenia Praktycznego przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie.
Pamiątkowy dokument odebrali z rąk Dyrektora szkoły- Dyrektor CKZiU w Kwidzyniet oraz kierownik CKP.

Więcej o Certyfikacie „Przyjaciela Szkoły” można przeczytać TUTAJ–>>