Wizyta w Kisielicach

Ostatniego dnia kwietnia przedstawiciele naszej szkoły mieli okazję zaprezentowania oferty edukacyjnej na rok szkolny 2014/2015 uczniom klas trzecich Zespołu Szkół w Kisielicach. W przeglądzie udział wzięło jeszcze 6 innych szkół ponadgimnazjalnych z Iławy, Kisielic, Łasina i Susza.

W pierwszej części panowie Jan Dubień, Mirosław Papis i Marcin Stalmirski opowiadali o kierunkach kształcenia, konkursach i turniejach wiedzy, współpracy z firmami i zakładami pracy oraz ośrodkami akademickimi, wycieczkach i innych ciekawych wydarzeniach organizowanych przez szkołę. Później gimnazjaliści mieli okazję do zapoznania się z narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi w pracowni samochodowej. W tej części prezentacje prowadzili uczniowie klasy trzeciej technikum: Piotr Anders, Mateusz Daroszewski i Michał Słowiński.

Podczas całego spotkania wyświetlane były materiały promujące naszą szkołę oraz przybliżające poszczególne zawody. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów gimnazjum, którzy obiecali odwiedzić nas 23 maja podczas Dni Otwartych Szkoły.