„Uzależnienia wokół nas”

11 grudnia 2013 r. w Gdańskim Archipelagu Kultury odbył się Finał Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Uzależnienia wokół nas” zorganizowany przez Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny.
Wzięło w nim udział 16 zespołów teatralnych z województwa pomorskiego, m.in. szkolna grupa teatralna „No właśnie” w składzie: Martyna Piórkowska, Artur Kasprzak, Kaja Skazalska, Zuzia Piórkowska i Konrad Rogoziński w zastępstwie Grzegorza Michalskiego oraz Dominik Wilk i Paulina Kościelecka.
Celem Przeglądu jest promowanie zachowań zapobiegających uzależnieniom oraz wspieranie działań służących kształtowaniu odpowiedzialności za własne życie.
Teatralna forma przedsięwzięcia sprzyjać ma integracji środowisk szkolnych i inspirowaniu ich do działań w zakresie profilaktyki uzależnień poprzez kontakt ze sztuką.