Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 11 grudnia 2013 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt, rozgrywany w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie. W turnieju udział wzięło 6 zespołów chłopców oraz 6 zespołów dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu kwidzyńskiego.

Drużyna naszych dziewcząt po ambitnej walce zajęła szóste miejsce.
Zespół chłopców wygrał wszystkie mecze rundy eliminacyjnej i w finale turnieju spotkał się z drużyną CKUiZ. Po zaciętym, stojącym na wysokim poziomie sportowym pojedynku, nasza drużyna uległa rywalom 2-1, zajmując ostatecznie drugie miejsce w zawodach.

Należy nadmienić, iż nasz zespół nie jechał na turniej w roli faworyta, zaprezentował się jednak z dobrej strony i gdyby nie kilka drobnych błędów miejsce pierwsze było na wyciągnięcie ręki.
W lutym 2014 r. rozgrywany będzie kolejny turniej w ramach Szkolnej Licealiady- nasza drużyna będzie miała kolejną okazję do rewanżu za kilka ostatnich finałowych porażek.