Zwycięstwo naszej drużyny

Dnia 07 grudnia 2013 r. w Prabuckiej Hali Sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki dla placówek oświatowych Miasta i Gminy Prabuty, którego organizatorem był Zespół Szkół w Rodowie. Oprócz sportowej rywalizacji, rodzice szkoły z Rodowa zorganizowali słodki poczęstunek przy herbacie i kawie.

W zawodach wzięło udział 5 zespołów- w składach których znaleźli się pracownicy oraz rodzice uczniów: ZS Rodowo, ZS Trumiejki, SP Obrzynowo, Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” oraz ZSP Prabuty. Po zaciętych zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym, nasza drużyna w składzie: Bernard Reks, Mirosław Papis, Michał Skowroński, Łukasz Jaworski, Adam Strumik, Stanisław Fedoruk, po czterech zwycięskich pojedynkach uplasowała się na pierwszym miejscu.

Tabela rozgrywek przedstawia się następująco:
1. ZSP Prabuty
2. ZS Rodowo
3. ZS Trumiejki
4. SP Obrzynowo
5. Przedszkole „Miś Uszatek”

Warto nadmienić, iż prestiżową nagrodę MVP- najwartościowszego zawodnika turnieju otrzymała absolwentka naszej szkoły- Aleksandra Chrzanowska, reprezentująca barwy Przedszkola. Gratulujemy.
Organizator dziękuje również sędziom zawodów- Patrykowi Koniszewskiemu oraz Wojtkowi Orlańczykowi.