TEATRALIA po raz XXIII

28.11.2013 r. członkowie szkolnego koła teatralnego NO WŁAŚNIE pod kierunkiem p. A. Lewandowskiej – Lech w czasie Kwidzyńskich Spotkań Teatralnych zaprezentowali przedstawienie „W lustrze życia”, którego scenariusz napisały Martyna Piórkowska ( 4 T) i Zuzia Piórkowska ( 3 T ), grające w nim matkę i córkę. Po raz pierwszy na deskach teatru wystąpili Grzegorz Michalski ( kl. 4 T) w roli surowego ojca i Paulina Kościelecka ( 1 T) jako duch samobójczyni zwany Bladawicą. Kaja Skazalska ( 3 T) wcieliła się w rolę dilera narkotyków a Dominik Wilk ( 2 T ) bardzo przekonująco zagrał Ducha Internetu.

O oprawę dźwiękową prezentacji zadbał jak zwykle niezawodnie Artur Kasprzak ( 4 T ) a fotorelację zamieszczoną poniżej wykonała Daria Zaremba ( 1 T ). Prapremiera przedstawienia wypadła doskonale a aktorzy stanęli na wysokości zadania.

Występ w Kwidzynie stanowił zapowiedź przedstawienia, które wykonawcy przygotowali na Wojewódzki Konkurs Małych Form Teatralnych w Gdańsku, w którym staną w szranki z grupami z całego województwa.
Życzymy powodzenia!!!