I Memoriał Siatkarski im. Leopolda Stępnia

Dnia 9 lutego 2013 r. w miejskiej hali sportowej w Prabutach odbył się I Memoriał Siatkarski im. Leopolda Stępnia z udziałem zaproszonych drużyn z Ząbrowa, Kwidzyna i Prabut.

Po rozgrywkach grupowych w finale turnieju spotkały się drużyny: SKRY Kwidzyn i ASIMP’u Prabuty. Zwycięstwo w turnieju odniosła drużyna gości z Kwidzyna. Trzecie miejsce po zwycięstwie nad ZST Kwidzyn zajęła drużyna KOMA Ząbrowo. Dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę- Belfer Team oraz kadra naszych chłopców spotkały się w meczu o piąte miejsce. Zwycięstwo odniosła drużyna nauczycieli. Podczas pierwszego meczu poważnej kontuzji doznał zawodnik drużyny Belfer Team pan Piotr Jeznach, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i kolejnych wielu spotkań na siatkarskich boiskach.

Przypominamy, iż pan Leopold Stępień- wieloletni pracownik naszej szkoły, zawodnik i trener zmarł dnia 17 października 2012 r.  Więcej o sylwetce śp. Leopolda Stępnia można przeczytać tutaj.