IV Szkolny Turniej Szachowy.

Kolejny a zarazem ostatni Turniej Szachowy z zaplanowanych czterech w roku szkolnym 2023/2024 odbył się w czwartek 07 czerwca 2024 roku. Celem rywalizacji szachowych było wyłonienie najlepszych szachistów w kategorii dziewcząt, chłopców oraz nauczycieli. Tym razem dziewczęta oddały partie tzw. walkowerem i żadna nie zgłosiła się do gry w tych rozgrywkach.

W rozgrywkach udział wzięło aż 20 uczestników w tym 2 nauczycieli. Partie rozgrywane były tzw. systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 15 minut na zawodnika.

Gratuluję wszystkim uczestnikom i zapraszam na następne rozgrywki w roku szkolnym 2024/2025 r. Poniżej tabela zawierająca wykaz uczestników IV Turnieju i ich wyniki. Tabela podsumowująca zmagania na dystansie wszystkich turniejów zostanie zamieszczona po podliczeniu punktów. Podsumowanie całego cyklu rozgrywek oraz nagrodzenie zwycięzców odbędzie się 21 czerwca 2024 roku.

IV_Szkolny_turniej_szachowy