Wizyta przedszkolaków z „Bratka”.

Dziś mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole wyjątkową grupę maluchów z Przedszkola Bratek w Prabutach. To było naprawdę niezwykłe wydarzenie, które wypełnione było radością i entuzjazmem.

Rozpoczęliśmy od ekscytującego konkursu, gdzie dzieci mogły pochwalić się swoją wiedzą o różnych markach samochodów. Atmosfera była niesamowita, a emocje sięgały zenitu podczas tej konkurencji. Następnie przyszedł czas na niezapomnianą przejażdżkę naszymi wyjątkowymi szkolnymi pojazdami. Wesołe okrzyki i szerokie uśmiechy towarzyszyły każdemu z dzieci podczas tej wyjątkowej przygody.

Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie naszych małych gości. Każde dziecko otrzymało specjalne kamizelki odblaskowe, które nie tylko sprawią, że będą widoczni, ale także dodadzą im jeszcze większego uroku.

W trakcie wizyty przedszkolaki miały okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Obejrzały bajkę, zwiedziły naszą szkołę, a także uczestniczyły w fascynującym warsztacie samochodowym prowadzonym przez naszych utalentowanych mechaników.

Byliśmy zachwyceni radością, zaangażowaniem i mądrością naszych małych gości. To było niezapomniane spotkanie, które z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły są zawsze otwarte.