„Witaj w domu”.

Ogólnopolski projekt edukacyjno-kulturalny „Witaj w Domu” wzbogacił życie uczniów Zespołu Szkół w Prabuach, dając im wyjątkową okazję do uczestnictwa w fascynujących warsztatach i rozwoju osobistym. Podczas tego inspirującego wydarzenia, prowadzonego przez niezwykle utalentowanego Obywatela MC, uczniowie mieli możliwość zagłębienia się w różnorodne aspekty sztuki, kultury i edukacji.

Projekt „Witaj w Domu” stanowił nie tylko platformę do zdobywania wiedzy, ale również miejsce do kreatywnego wyrażania siebie oraz rozwijania umiejętności społecznych. Poprzez interaktywne warsztaty i działania praktyczne, uczniowie odkrywali swoje talenty i pasje, rozwijając jednocześnie umiejętności komunikacyjne i współpracy.

Dzięki zaangażowaniu prowadzącego, który inspirował uczestników do eksploracji nowych obszarów i myślenia poza utartymi ścieżkami, uczniowie mogli poszerzyć swoje horyzonty oraz zyskać pewność siebie w działaniu. W trakcie projektu nie tylko uczyli się nowych umiejętności, ale także nawiązywali wartościowe kontakty i budowali silne więzi z rówieśnikami.

„Witaj w Domu” nie tylko dostarczył uczniom niezapomnianych doświadczeń, ale także stanowił doskonałą okazję do poszerzania horyzontów, rozwijania pasji i kreowania własnej tożsamości. Dzięki takiemu wydarzeniu szkoła staje się nie tylko miejscem nauki, ale również przestrzenią inspiracji, kreatywności i rozwoju osobistego.