Kochamy Zespół Szkół, kochamy Prabuty, kochamy ludzi!

14 lutego brzmiał niezwykle w naszej szkole! Kochamy Zespół Szkół w Prabutach i postanowiliśmy to pokazać całemu miastu w wyjątkowy sposób. W ramach szkolnej akcji zorganizowaliśmy przemarsz ulicami Prabut, niosąc serca pełne miłości i radości.

Nasi uczniowie wraz z nauczycielami i wychowawcami wyruszyli w drogę, trzymając w dłoniach balony w kształcie serca. To był niezwykły widok, kiedy ulice naszego miasta wypełniły się kolorowymi balonami, a uśmiechy na twarzach przechodniów były nie do ukrycia.

Podczas przemarszu nasi uczniowie z radością rozdawali przechodniom balony z życzeniami wspaniałych Walentynek i mnóstwa miłości. To było prawdziwe święto, które zrodziło się z inicjatywy naszej szkoły, ale rozbrzmiało w całym Prabutach.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji, wspierając nasze starania w budowanie więzi społecznych i szerzenie miłości w naszym pięknym mieście. Kochamy Zespół Szkół w Prabutach, kochamy Prabuty, kochamy ludzi– nie tylko w Walentynki, ale przez cały rok!

Do zobaczenia na następnych, równie fantastycznych wydarzeniach!