Otrzęsiny klas pierwszych.

W piątek 20 października klasa piąta Technikum pokazała swoje prawdziwe diabelskie wcielenie. Od rana widać było, że coś się święci. Postacie ubrane na czarno przemykały ukradkiem po szkolnych korytarzach z tajemniczymi minami i szyderczymi uśmiechami.

W samo południe prawda wyszła na jaw- Otrzęsiny Pierwszaków.
Tegoroczni (jak sądzę) maturzyści przygotowali swoim młodszym kolegom wiele zabaw i konkurencji, a wiele z nich jak np. ciasteczka ze… śledziami było iście z piekła rodem 🙂
Wszyscy jednak bawili się znakomicie. Pierwszaki zasługują na słowa uznania, że od kilkunastu dni angażowały się w przygotowane przez piątoklasistów zadania. Nie inaczej było podczas otrzęsin.

Zabawa to jednak nie wszystko. Podczas części oficjalnej klasy 1 Technikum i Szkoły Branżowej złożyły ślubowanie na Sztandar Szkoły a na końcu uroczystości zostali pasowani na uczniów przez Dyrektora, jak zwykle w niecodzienny sposób.

Całość poprowadził jak zwykle świetnie człowiek o anielskim sercu- nieoceniony p. Mirek Papis.