„Jabłonki Swawole” w Gniewie!

Już w sobotę, 30 września, na błoniach nadwiślańskich w Gniewie odbędzie się finał akcji „Jabłonki Swawole”!
Swawolenie zaczynamy już o godzinie 12:00 mocą atrakcji: pleceniem wianków, malowaniem twarzy, robieniem świeczek oraz różnymi grami i zabawami. W międzyczasie będzie można spróbować smakowitych przysmaków dostępnych na stanowiskach gastronomicznych partnera festiwalu – firmy Vortumnus.
O godzinie 14:00 przenosimy się na „gniewskie góry” (w okolicy Stacji Mikrostyk), gdzie trwać będzie drzewkowanie i harcowanie, czyli sadzenie jabłonek i nadawanie im imion. Gdy wszystkie drzewka będą już posadzone, radosny pochód jabłonek i bębniarzy ruszy na teren swawolenia.
Wielkie Otwarcie części muzykowania rozpocznie się o godzinie 16:30. Jako pierwsza publiczność rozgrzeje Karolina „Lina” Jarzyńska o godzinie 16:45. Zaraz po niej, o 17:40 wystąpi utalentowana NITA. Chwilę później na scenę wejdą gwiazdy wieczoru – Sara James o 19:10 oraz Igor Herbut o 20:40!

Po występie Igora Herbuta przejdziemy do czillowania i stopniowego wygaszania świateł, aby o godzinie 22:00 się pożegnać.

Wstęp na „Jabłonkowanie” jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!