Pomoc w zakresie zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży.

Czas pandemii oraz konfliktu zbrojnego w Ukrainie w znacznym stopniu wpłynął na zdrowie psychiczne nas wszystkich, a w szczególności dzieci i młodzieży. Coraz więcej osób wymaga specjalistycznej opieki. Naprzeciw potrzebom najmłodszych mieszkańców województwa pomorskiego wyszedł samorząd wojewódzki we współpracy z podmiotami leczniczymi i innymi organizacjami oferującymi wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego.

Informujemy, że najbliższą placówką, w której można uzyskać pomoc w zakresie zdrowia psychicznego jest Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Centrum Medycyny Rodzinnej w Prabutach ul. Jagiełły 26 a.

Pełna mapa podmiotów świadczących pomoc w województwie pomorskim znajduje się na stronie www.pomorskiedlaciebie.pl