Zakończenie roku szkolnego 2022/23.

W piątek 23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Anna Strzelczyk z Komisji edukacji, kultury, kultury fizycznej i turystyki Starostwa Powiatowego w Kwidzynie, Pani Aleksandra Sobolewska i Pan Roman Biedrzycki- przedstawiciele zaprzyjaźnionej firmy Jabil 0raz Pani Ewa Tomasik- przedstawiciel grona rodziców klasy 3 Szkoły Branżowej. Dyrektor Szkoły p. Tomasz Brodacki podziękował uczniom za energię i zaangażowanie włożone w naukę, serdecznie pogratulował uczniom wyróżniającym się pod względem osiągnięć edukacyjnych, frekwencji, działalności w Samorządzie Uczniowskim i dokonań sportowych oraz życzył wszystkim udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i karty podarunkowe. Ponadto przedstawiciele firmy Jabil wręczyli dwie wartościowe nagrody laureatom konkursu technicznego uczniom technikum automatycznego- Maksymilianowi Nowakowi oraz Olivierowi Mankiewiczowi.

Podczas uroczystości nastąpiło również wręczenie świadectw ukończenia szkoły Absolwentom Szkoły Branżowej I stopnia, którzy zakończyli swoją trzyletnią naukę.

Po apelu uczniowie udali się do swoich klas, gdzie otrzymali od wychowawców świadectwa promocyjne i mieli okazję podziękować sobie za wspólną pracę i pożegnać się na czas wakacji.


N A G R O D Z E N I    Z O S T A L I:

Za bardzo dobre wyniki w nauce, świadectwo z wyróżnieniem i wzorowe zachowanie:
Damian Janczuk 3 T,
Paweł Łazarczyk 3 T,
Milena Barańska 3 B,
Anna Golankowska 3 B.

Za bardzo dobre wyniki w nauce i co najmniej dobre zachowanie:
Maksymilian Nowak 2 T,
Martin Andrzejewski 2 T,
Adrian Głodowski 2 T,
Tymoteusz Krzemień 3 T,
Agata Strzelec 3 T,
Jakub Herka 2 B,
Wiktoria Pudlak 2 B,
Klaudia Sztuka 2 B,
Marta Gaszi Absolwentka 3 B
Adrian Petrykowski Absolwent 3 B,

Za wyróżniającą frekwencję w zajęciach lekcyjnych:
Bartosz Kurlapski 1 T,
Milena Barańska 2 B,
Anna Golankowska 2 B.

Za działalność w Samorządzie Uczniowskim:
Agata Strzelec 3 T,
Oliwia Ponikowska 3 T,
Anna Gasińska 4 T.
Natalia Witkowska 4 T.

Za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych:
Tymoteusz Kil 4 T,
Filip Mierzwicki 4 T,
Konrad Kościelski Absolwent 3 B,
Maciej Strużyński Absolwent 3 B.


Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy spokojnych, pogodnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!