Sportowe zmagania naszych drużyn w marcu.

7 marca dziewczęta uczestniczyły w powiatowym turnieju w piłce siatkowej. Zajęły w tym turnieju 3 miejsce. Przegrały tylko pierwszy mecz grupowy z ZSO 2 Kwidzyn, w drugim pokonały ZSO 1 2:1, a mecz o 3 m-ce był najłatwiejszym z całego turnieju.
Skład: Kl. 4T: Grabińska Wiktoria, Rakoczy Agata, Sabiszewska Beata, Tchórz Agata, kl. 2B: Golankowska Anna, Malicka Roksana i Barańska Milena.
Gratulacje za ładną i skuteczną grę.

14 marca chłopcy grali w powiatowej licealiadzie w koszykówkę. Zajęli 7 mk-ce, co wcale nie znaczy, że słabo zagrali. W pierwszym maczu z ZSO2 Kwidzyn przgrali 6-cioma punktami, natomiast w dugim z późnieszym zwycięzcą naszej grupy zremisowali. Niestety 3 mecz zakończył się nieznaczną porażką mimo wyrównanego meczu.
Skład: Muchowski Dominik 4T, Kil Tymoteusz 4T, Wawrzyn Michał 4T, Ruciński Konrad 4T, Strużyński Mateusz 3B, Strużyński Maciej 3B, Kościelski Konrad 3B i Czajkowski Jacek 2B.
Gratulcje za walkę i emocjonujące mecze.