Wycieczka do Gdańska.

6 grudnia z okazji Mikołajek ponad trzydziestoosobowa grupa uczniów naszej szkoły wybrała się wraz z opiekunami do Gdańska na Jarmark Bożonarodzeniowy.
Wycieczka była okazją do wizyty legendarnej Stoczni gdańskiej. Uczniowie odwiedzili także Pomnik Poległych Stoczniowców 1970, nazywany też pomnikiem Trzech Krzyży, który upamiętnia ofiary grudnia 1970 roku, kiedy to w okresie strajków podjętych przez robotników ówczesnej Stoczni im. Lenina i ich tłumienia przez wojsko, na ulicach tragicznie zginęło kilkudziesięciu stoczniowców.

Następnie wszyscy udali się na teren Bożonarodzeniowego Jarmarku oraz okolicznych galerii handlowych, gdzie mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt- a nasi handlowcy, którzy byli przeważającą grupą- mogli fachowym okiem przyglądać się działaniom promocyjnym, polityce sprzedażowej i obsłudze klienta prowadzonym przez sklepy i wystawców.