Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W czwartek 13 października obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość miała dwie części- artystyczną i sportową. Część oficjalną otworzył Dyrektor szkoły- p. Tomasz Brodacki, który złożył zebranym serdeczne życzenia, wszak Dzień Edukacji to święto wszystkich- nauczycieli, pracowników i uczniów. Następnie wszyscy wysłuchali muzycznych przebojów w wykonaniu sympatycznego zespołu Kludi przy wsparciu p. Agnieszki Lewandowskiej- Lech,  oraz wiersza autorstwa Michała a także innych utworów napisanych przez uczniów specjalnie na tę okazję.

Na zakończenie, jak nakazuje tradycja naszej szkoły, rozegrano mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami i uczniami. Tym razem (choć już wbrew tradycji) po zaciętym widowisku zwyciężyła drużyna chłopców 2-1.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch obszernych galerii autorstwa Mateusza i Ani.

Foto: Mateusz Czajka

Foto: Anna Gasińska