Zawodowcy „lecą sobie w kulki”.

W poniedziałek 26 września uczniowie klasy 2 B, wraz z grupą zaprzyjaźnionych techników, udali się na pole paintballowe do Susza. Wyposażeni w kombinezony, rękawiczki i maski ochronne oraz uzbrojeni w markery na kulki z farbą przystąpiliśmy do walki „na śmierć i życie”.

Pierwsza rozgrywka polegała na wyeliminowaniu wszystkich członków drużyny przeciwnej, kolejny scenariusz zakładał zdobycie i utrzymanie flagi przeciwnika, a w ostatniej grze drużyna niebieskich miała w czasie 6 minut podłożyć bombę, do czego mieli nie dopuścić czerwoni. Ze wszystkich trzech rozgrywek zwycięsko wychodziła nieco liczniejsza drużyna czerwonych. Honor niebieskich został uratowany przez dwóch Kacprów w rundzie dodatkowej. Na wyróżnienie zasługuje również Jola, która z pola gry zawsze schodziła jako ostatni zawodnik niebieskich. Nad całością potyczek pieczę sprawował sympatyczny właściciel Szymon.

Po bitewnych trudach weterani wojenni zasiedli do zasłużonego posiłku przy ognisku.

Zabawa była tak udana,że już planujemy kolejny raz.