Rozpoczęcie cennej współpracy Technika handlowca.

Klasa pierwsza w zawodzie TECHNIK HANDLOWIEC wraz z opiekunem nawiązała współpracę z MIĘDZYNARODOWYM STOWARZYSZENIEM STUDENTÓW MEDYCYNY I MŁODYCH LEKARZY.

W najbliższym czasie będą przeprowadzone zajęcia z:

-Sugarproof: projekt, który ma za zadanie edukować na temat cukrzycy i konsekwencji oraz powikłań występowania tej choroby. Coraz więcej osób w Polsce i na świecie zmaga się z tą chorobą cywilizacyjną. Celem tego projektu jest przybliżenie m.in. co to jest cukrzyca, jakie mamy jej rodzaje, objawy i metody profilaktyki, co to jest glikemia, hipoglikemia, hiperglikemia, indeks glikemiczny oraz retinopatia i stopa cukrzycowa.

-Ratowanie na Spontanie: pierwsza pomoc powinna być częścią edukacji szkolnej na każdym etapie. Celem warsztatów jest wytłumaczenie uczestnikom najprostszych i najbardziej praktycznych zasad udzielania pierwszej pomocy poprzez omawianie realnych sytuacji. Uczniowie biorą czynny udział przez przedstawianie swoich propozycji zachowania w konkretnych zdarzeniach.

– i wiele, wiele innych:

 

JAK TYLKO ZDOBĘDZIEMY WIEDZĘ TO PODZIELIMY SIĘ WRAŻENIAMI Z NASZYMI ODBIORCAMI.
TECHNIK HANDLOWIEC SPRZEDAJE RÓWNIEŻ WIEDZĘ!!!