Mamy dwóch Stypendystów Marszałka Województwa Pomorskiego!

Miło nam poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły- Michał Próchnicki oraz Jakub Wybult otrzymało Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Serdecznie gratulujemy!

Poniżej treść listu gratulacyjnego dla naszych chłopaków.

„Drodzy uczniowie,

w nawiązaniu do wirtualnej gali, która odbyła się 23 grudnia 2020 r. w imieniu Marszałka Województwa Pomorskiego Pana Mieczysława Struka, chcielibyśmy Wam jeszcze raz serdecznie pogratulować wysokich wyników w nauce oraz znalezienia się w gronie tegorocznych stypendystów, a także przekazać drogą mailową indywidualne dyplomy stypendialne.

Życzymy Wam, abyście zrealizowali wszystkie swoje plany i abyście nie ustawali w swoim rozwoju. Jesteśmy przekonani, że Wasza wiedza i wykształcenie to potencjał, dzięki któremu będziecie osiągali sukcesy w różnych dziedzinach życia”.

Z poważaniem,

Sylwia Demczuk
Departament Edukacji i Sportu