Obchody Święta Niepodległości.

14 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Tradycją jest, że tego dnia przystępujemy także do akcji „Narodowe Czytanie”, która promuje czytelnictwo oraz popularyzuje polską literaturę.
W tym roku przeczytaliśmy wspólnie w całości dwie nowele- „Dym” Marii Konopnickiej oraz „Katarynkę” Bolesława Prusa, a wszystko to przeplecione zostało pięknymi polskimi pieśniami patriotycznymi.

Po uroczystym, podniosłym apelu odbyły się również dwie imprezy towarzyszące- pokaz broni ASG przygotowany przez uczniów oraz szkolny turniej tenisa stołowego. W zawodach rozgrywanych w kategorii dziewcząt i chłopców wzięło udział łącznie jedenaścioro zawodników.
Po wielu wyrównanych pojedynkach klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

Kategoria dziewcząt:
I m-ce Agata Czajkowska
II m-ce Martyna Skibicka
III m-ce Beata Sabiszewska
IV m-ce Anna Kęcik
V m-ce Wiktoria Klajn

Kategoria chłopców:
I m-ce Przemysław Kozłowski
II m-ce Adrian Mączewski
III m-ce Igor Krasowski
IV m-ce Mateusz Tchórz
V m-ce Jakub Wesołowski
VI m-ce Piotr Michno