Nasi srebrni hokeiści.

Dnia 12 listopada nasi uczniowie uczestniczyli w Wojewódzkim Finale Licealiady w Unihokeju.

Pierwszy mecz w grupie graliśmy z 2 LO Gdańsk i dość łatwo pokonaliśmy ich 3:0. Drugi mecz był dużo trudniejszy gdyż graliśmy z gospodarzami turnieju PZS 4 Wejherowo i wywalczyliśmy remis 2:2. Wejcherowo w ostatnim meczu grupowym pokonało Gdańsk 1:0 i ze względu na lepszy bilans bramkowy to my zagraliśmy w finale. Ostatnim naszym przeciwnikiem było 6 LO Gdynia, lecz po bardzo zaciętym meczu, niestety przegraliśmy 1:2.

W podstawowym składzie grali: Koniszewski Fabian i Gadecki Jakub z 3T, Gajewski Patryk, Grabiński Mateusz i Socha Krystian z 2B oraz Latopolski Hubert z 1Bg. Rezerwowi zawodnicy to: Mączewski Adrian 1Bg, Bednarski Daniel, Tchórz Mateusz i Malicki Piotr 1Bp, Tukalski Karol 3B i Jaworski Hubert 4T.

Gratulujemy chłopcom zdobycia medali, gdyż obrona 2 miejsca w województwie to wielki sukces.