Płonie ognisko i szumią knieje…

15 października, korzystając z uroków złotej polskiej jesieni, uczniowie klasy 1 technikum wraz ze swoim wychowawcą p. Michałem Skowrońskim oraz p. Marcinem Stalmirskim udali się na ognisko integracyjne do kwidzyńskiego lasu. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu; wszystkim dopisywał dobry humor i prawie wszystkim (oprócz Joasi)- wilczy apetyt.

Serdecznie dziękujemy pracownikom leśnictwa Gonty, dzięki którym mogliśmy skorzystać z terenów rekreacyjnych przy drugim młynie oraz którzy dostarczyli nam drewno na ognisko. Pan podleśniczy Witold Wiśniewski, który nas odwiedził był pod wrażeniem naszej dobrej organizacji i przygotowania do wizyty w lesie- byliśmy wszak wyposażeni w siekierę, noże, scyzoryki, podpałkę, apteczkę worki na śmieci a nawet łopatę…

To było naprawdę sympatyczne przedpołudnie.