Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

W poniedziałek 2 września 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Dyrektor szkoły Pan Tomasz Brodacki serdecznie przywitał wszystkich uczniów powracających z wakacyjnego wypoczynku, szczególnie ciepło zaś tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły- pierwszoklasistów podwójnego rocznika z czterech klas Technikum i Szkoły Branżowej po gimnazjum i szkole podstawowej.

Z ramienia Powiatu Kwidzyńskiego w uroczystości uczestniczyła Pani Anna Strzelczyk- członkini komisji edukacji, kultury, kultury fizycznej i turystyki, która odczytała list do całej społeczności szkolnej, który podpisali Starosta Kwidzyński- Jerzy Godzik oraz przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego Jerzy Śnieg.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów edukacyjnych a nauczycielom satysfakcji z osiągnięć swoich wychowanków. Od jutra początek naszej wspólnej dziesięciomiesięcznej pracy.