III Wielki Test Wiedzy o Tenisie Stołowym.

Nieodłącznym elementem szkolnych obchodów Światowego Dnia Tenisa Stołowego jest Wielki Test Wiedzy o Tenisie Stołowym. W tym roku była to już trzecia edycja quizu a uczestnicy musieli odpowiedzieć na 50, wylosowanych z bazy kilkuset- pytań. Tym samym oprócz wiedzy, którą wszyscy mogli poszerzyć dzięki wywieszonym na korytarzach plakatom, potrzebna była jeszcze odrobina szczęścia w losowaniu.

Trzeba przyznać, że z roku na rok poziom uczestników jest coraz wyższy, a podium od trzech lat niemal się nie zmienia. Prym wiodą chłopcy z klasy 4 technikum, czym bardzo radują swojego wychowawcę.

Nagrodzeni w Teście zostali:

1 m-ce: Jakub Sowiński 4 T,
2 m-ce: Damian Siemianowski 4 T,
3 m-ce: Stanisław Dąbrowski 4 T.

Gratulujemy!

Więcej o obchodach WTTD w naszej szkole można przeczytać TUTAJ–>>