WARSAW MOTOR SHOW PTAK EXPO.

W ramach programu TECHNIKA XXI Wieku młodzież naszej szkoły z opiekunem p. Jankiem Dubieniem wzięła udział w Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych WARSAW MOTOR SHOW PTAK EXPO w podwarszawskim Nadarzynie w dniach od 15.11.2018. do 18.11.2018.

Podczas wystawy mieliśmy możliwość zwiedzenia każdego stoiska koncernów wystawiających najnowocześniejsze samochody oraz różne inne pojazdy a także stoiska producentów części i akcesoriów, a w tym również producentów urządzeń oprzyrządowania elektronicznego i testerów diagnostycznych.

Stoisko nasze odwiedzali bardzo ważni ludzie z polskiego show biznesu oraz sportowcy, a na szczególną uwagę zasługują odwiedziny pana Macieja Wisławskiego legendy polskich rajdów samochodowych wielokrotnego mistrza Polski i Europy, wieloletniego pilota Krzysztofa Hołowczyca. Młodzież poznała najnowsze trendy w dziedzinie motoryzacji oraz diagnostyki elektronicznej.

Rozmowy na stanowiskach wystawienniczych znacznie poszerzyły wiedzę uczniów oraz dały możliwość pracy po ukończeniu szkoły. Skorzystaliśmy z zaproszenia na premiery najnowszych modeli samochodów podczas których szczególną uwagę zwróciliśmy na samochód WARSZAWA, który bardzo poważnie różni się od kultowej WARSZAWY jaką większość z nas zna.

Podczas pobytu młodzież wraz z opiekunem przeprowadziła konkurs- konkurencję sprawnościową WYMIANA KOŁA NA CZAS z udziałem uczestników z Polski i z zagranicy.

Organizator wycieczki p. Janek Dubień serdecznie dziękuje osobom dzięki którym mogliśmy zaistnieć na targach a w szczególności p. Krzysztofowi Czapnik z PTAK EXPO za załatwienie wszelkich formalności związanych z bezpłatnym wstępem i pobytem na targach oraz p. Dorocie i Kazimierzowi Dubiela z Prabut za udostępnienie autolawety na przejazd. Prosimy o zapoznanie się z opinią uczniów na temat pobytu, i zapraszamy do galerii.


Uważam, że wycieczki z panem Janem Dubieniem są „bąbowe” dzięki tym targom miałem okazję porozmawiać z jednym z największych koncernów w Polsce o pracę. Mam nadzieję że wszystko się uda. Na targach wystawialiśmy naszego maluszka Cabrio było maga zainteresowanie, nawet sam osobiście przyszedł do nas dyrektor z gazety „Nowoczesny Warsztat.pl” dużo różnych firm interesowało się wykończeniem jakie zrobili nasi uczniowie w maluchu- byli wręcz zaskoczeni. Mieliśmy okazję spotkać takie osoby jak: Richard Hammond, Kikster, bracia Collins, Karolinę Pilarczyk, Moto doradca i wiele innych ciekawych osób. Chciałbym tam wrócić ! Bardzo mi się podobało było super aż nie wiem jak to opisać.

Krystian Dubiela

Uważam  że wyjazd do WARSAW EXPO na targi samochodowe był bardzo dobrym pomysłem ponieważ według mnie szkoła mogła zaprezentować swój poziom oraz pojazdy które zostały zbudowane przez uczniów w naszej szkole. Mieliśmy okazje spotkać Richarda Hammond, Kikstera, Karoline Pilarczyk, Panów z portalu Rajdy24 , Moto doradce a nawet z nimi porozmawiać.
Bardzo  się cieszę że w naszej szkole są takie wyjazdy. Według mnie wyjazdy organizowane przez Pana Jana Dubienia są bardzo pomysłowe i bardzo kształcące. 

Zuzanna Nowicka.

Udział w takich targach to sam zaszczyt, to tak jakby wysiąść z statku kosmicznego i pospacerować po niebie wśród gwiazd. Żałujemy z moim przyjacielem Dawidem że nie mogliśmy brać udziału w targach.

Patryk