Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym.

9 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w obu kategoriach: chłopcy: Damian Siemianowski i Szymon Ostrowski, dziewczęta: Agata Czajkowska, Martyna Skibicka, Anna Kęcik.

Chłopcy po wygranym spotkaniu 3-0 z ZSO 1, a następnie przegranym meczu z faworytem zawodów- CKZiU 0-3 zajęli w swojej grupie drugie miejsce. W meczu o trzecie miejsce spotkali się z drużyną ZSP nr 2, której ostatecznie ulegli i zajęli w całym turnieju czwarte miejsce. Jest to wynik lepszy o jedną pozycję niż w roku ubiegłym, co cieszy tym bardziej, że zawody stały na bardzo dobrym poziomie.
W turnieju chłopców ostatecznie wygrał faworyt- CKZiU przed ZSO 2 (mecz zakończył się wynikiem 3-1).

Naszym dziewczętom nie udało się wygrać żadnego spotkania i ostatecznie zajęły piątą lokatę, ale walczyły bardzo dzielnie i momentami stawiały silny opór nawet najlepszym zawodniczkom z Kwidzyna (w meczu z ZSP 1 Agata była bliska sprawienia dużej niespodzianki). Dziewczyny zdobyły sporo doświadczenia i w przyszłym roku na pewno powalczą o wyższe lokaty.